Спеціальні потреби

Актуально

Лора Буш не вірить у низький рейтинг чоловіка

Перша леді США не вірить низьким рейтингам популярності свого чоловіка. За словами Лори Буш, вона багато подорожує по країні, зустрічається з людьми, і всі вони висловлюють підтримку політиці президента.

В інтерв'ю телеканалу АВС перша леді припустила, що популярність президента Буша падає з об'єктивних причин, адже минулий рік був дуже тяжким, починаючи з урагану Катріна. «Крім цього після терактів у США 2001 року ми розпочали і продовжуємо боротьбу з тероризмом. Президент прийняв це рішення, і, звичайно, воно можливо не всіх влаштовує», - зазначила вона. Лора Буш також додала, що коли рейтинг її чоловіка був високим, газети про це не повідомляли на перших шпальтах.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG