Спеціальні потреби

Новим прем`єр-мiнiстром буде О. Мороз?


В Україні черговий скандал довкола процесу формування урядової коаліції. Блок «Наша Україна» заявляє про вихід з переговорного процесу та пропонує віддати посаду прем`єра компромісній фігурі – Олександру Морозу.

Замість очікуваної новини про остаточне узгодження проекту коаліційної угоди, що у понедiлок обіцяла Тимошенко, «помаранчеві» подарували українцям черговий скандал. «Наша Україна» в особі Романа Зварича заявила, що виходить з переговорного процесу, допоки Тимошенко не пояснить своєї позиції щодо її власних заяв. Йдеться про варіант, відповідно до якого БЮТу відійде посада прем'єра, Соцпартії – спікера, а «Нашій Україні» вже належить посада президента. Пізніше Петро Порошенко підтвердив, що це позиція не особисто Зварича а всієї політради партії. БЮТ не забарився з коментарями. Олекснадр Турчинов заявив, що це лише відмовки, аби зірвати переговорний процес.

Однак, на цьому заяви з обох таборів не припинилися. Представник штабу «Нашої України» Анатолій Луценко заявив, що «Наша Україна» може запропонувати віддати посаду прем`єра компромісній фігурі – лідеру СПУ Олександру Морозу. До речі, українські політологи вже давно твердять, що через сварки БЮТ та НСНУ шанси Мороза лише зростають.

Раніше Тимошенко заявила, що бачить Мороза спікером, що стало передумовою спільної позиції БЮТ та соціалістів. Тепер Тимошенко вимушена давати гарантії нашоукраїнцям, що вона більше не говоритиме про посади, оскільки до її заяв доволі хворобливо ставиться про-президентська партія. В цій ситуації, президент заявляє, що сподіваєтсья на порозуміння тих сил, які виступили на його підтримку під час президентських перегонів. Головне ж для формування коаліції – національні інтереси, вкотре заявляє президент, цього разу відповідаючи на лист української інтелігенції.

XS
SM
MD
LG