Спеціальні потреби

Актуально

Потоплено легендарний авіаносець США

Американський флот пробив отвори в уже «списаному» авіаносці і відбуксував 270 метрове судно до Мексиканської затоки, щоб сформувати найбільший у світі штучно створений риф.

Трохи більше ніж за 30 хвилин після вибуху, корабель у 30 тисяч метричних тонн погрузився на дно неподалік Північно-Західного побережжя Флориди. Ржавіюче судно, як очікують, лежатиме на глибині 65 метрів. Авіаносець зможуть досліджувати аквалангісти. Штучні рифи утворювалися за рахунок потоплення кораблів, великих труб та інших громіздких речей, які згодом стають місцем притулку для багатьох риб, коралів та інших морських тварин.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG