Спеціальні потреби

Актуально

В Ірак відправлено ще півтори тисячі американських солдат

Іракська поліція повідомила, що учора, в результаті вчинених повстанцями вибухів та інших атак загинуло щонайменше 37 людей. 22 загинули від вибуху на багдадському ринку. Ще раніше бомбою, на південь від столиці, було вбито 12 людей.

Командувач Американськими військами в Іраку, Генерал Джордж Кейсі, розгорнув півтори тисячі додаткових солдат для того, щоб допомогти придушити дедалі зростаюче повстання в провінції Анбар, що на Захід від Багдаду. Представник багатонаціональних сил в інтерв'ю Голосу Америки сказав, що півтори тисячі солдат з їхньої бази у Кувейті направлено в той регіон. А як довго вони там перебуватимуть вирішуватиме Генерал Кейсі. Офіційні особи США говорять, що таке рішення є прямим наслідком нещодавніх насильств в провінції Анбар, де терористи аль-Кайди нападають на місцевих лідерів Сунітських Арабів, котрі співпрацюють з американськими військами. Останні новини надійшли в той час, як в країні стається все більше й більше терактів, включно з вибухами бомб в південному місті Гіллаг, де загинуло 12 людей і більше 30 отримали поранення. Серед інших подій: Влада Іраку повідомляє про арешт підозрюваного терориста, який зізнався в тому, що обезголовив сотні іракців.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG