Спеціальні потреби

Актуально

Новий посол США в Українi склав присягу

У Вашингтоні присягу на посаді посла Сполучених Штатів в Україні сьогодні прийняв Вільям Тейлор. Новий посол планує приступити до своїх обов'язків в Україні вже на початку наступного тижня, -- повідомляють у Державному департаменті США.

Посол Вільям Тейлор попередньо працював координатором американської допомоги європейським та євроазійським державам, які включали 27 країн. Він також працював послом США до НАТО у Брюсселі, а також був координатором міжнародної допомоги Афганістану.

Своїми прiоритетами роботи в Україні він назвав допомогу у вирішенні енергетичних проблем та сприяння інтеграції України в НАТО.
Вільям Тейлор замінить на посаді посла США в Україні Джона Гербста. Останній вже повернувся до Вашингтона, де зайняв посаду координатора Офісу з реконструкції та стабілізації Державного департаменту США.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG