Спеціальні потреби

Актуально

Національна Гвардія США почала патрулювати кордон

Перші американські солдати Національної Гвардії, які мають патрулювати кордон з Мексикою, прибули в південно-західний штат Арізона, щоб допомогти врегулювати питання нелегальної імміграції в Сполучені Штати.

Більше 50 військовослужбовців почали нести варту у понеділок. Офіційні особи кажуть, що вони будуватимуть паркани та дороги, даючи тим самим нагоду працівникам прикордонної служби зосередитися на тому, щоб ловити правопорушників. Солдати Національної гвардії працюватимуть на кордоні протягом 2 тижнів, після чого буде здійснено ротацію. Військове командування каже, що на захист кордонів в червні буде направлено ще кілька сотень гвардійців. Нагадаємо, що минулого місяця президент Буш оголосив про намір розгорнути вздовж кордону з Мексикою до 6 тисяч солдатів Національної Гвардії. За його словами, вони гарантуватимуть безпеку кордонів до того часу, поки не буде підготовлено нових прикордонників.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG