Спеціальні потреби

Горбулін коментує протистояння в Криму


В Україні продовжують коментувати розвиток подій у Криму, де тривають пікети проти пристуності американських військових. Виконуючий обов`язки секретаря Ради нацбезпеки та оборони Володимир Горбулін заявив, що ці події є серйозним викликом національній безпеці і продиктовані політичними цілями

«Сьогоднішня ситуація – це виклик національній безпеці», - каже Володимир Горбулін, який зараз тимчасово опікується колишніми повноваженнями Анатолія Кінаха, що перейшов до парламенту. Горбулін - відомий фахівець у військовій сфері і має репутацію однозначно пронатівського політика. Можливо, саме тому його оцінки ситуації були доволі різкими. Він вважає, що українці наразі є свідками цинічного спектаклю, який розпалюють з метою політичної дестабілізації ситуації в Україні.

Горубілн визнає, що більшість людей в Криму не вітають вступ України до НАТО та пристуність американських військових, але каже, що вся організація акції – це ні що інше як проплачена та організована політична акція.

За словами Горбуліна, РНБО на сьогодні володіє «абсолютною картиною» того, що відбувається в Криму. Він також підкреслив, що на сьогодні забезпечена координація дій силових структур, а також реалізовано низку заходів, які, на переконання Горбуліна, не дали можливості перерости конфліктній ситуації у відкрите протистояння.

Попри це наступні військові навчання в Криму українська влада все ж вирішила перенести до відповідного рішення парламенту. І там це одне з найбільш суперечливих та дискусійних питань.

XS
SM
MD
LG