Спеціальні потреби

Актуально

Учень середньої школи став мером

У невеликому містечку біля Детройту, що у штаті Мічиган, мером став 18-ти річний учень середньої школи. Він, вочевидь, є наймолодшим мером в усій країні.

Гіллсдейл, невелике місто з населенням у 9 тисяч осіб, втратив багато робочих місць через їх експорт за кордон. Саме це змусило Майкла Сешенса шукати нову роботу у якості мера. Йдучи від дверей до дверей і фінансуючи свою виборчу кампанію з 700 доларів, зароблених влітку, Сешенс виграв вибори минулого листопада з перевагою у 2 голоси.

«Спочатку ми думали, що він жартує, робить це просто заради розваги, але потім він почав дуже серйозно до цього ставитися, навіть відклав гроші на кампанію», - говорить Меґан Шор, член виборчої команди Майкла Сешенса.

Даґ Інґлз, колишній мер, є власником ковзанярського майданчика. Він каже, що не шкодував через програш своєму молодому й недосвідченому конкуренту. «Майкл Сешенс має підтримку громади, він має мою підтримку. Він досягне успіху, й наша громада просуватиметься вперед», - каже він.

Багато людей у місті відчувають, що прийшов час для нової енергії та свіжих ідей. Енід Фреш є менеджером місцевого магазину. За його словами – зміни, це є добре. Може попередній мер і робив свою справу непогано, однак людям хочеться бачити зміни. Люди почали гадати, що нагальні питання не вирішуються. Тому, на думку Еніда, Майкл отримав свій шанс.

Одна з передвиборних пропозицій Сешенса полягає у тому, щоб повернути робочі місця у Гіллсдейл. Зокрема він сказав таке: «Ми повинні створити тут робочі місця. Це справа номер один. Я на власній шкірі знаю, як це буває боляче вдома - мій батько втратив роботу».

Посада мера передбачає досить невелику за мірками США зарплатню – 3 тисячі доларів на рік. До того ж Сешенс не має власного офісу. Також йому необхідно поєднувати навчання у школі й роботу на виборній посаді. «Мені здається, я непогано вправляюся і там, і тут. Ці дві справи доповнюють одна одну. Я розглядаю роботу мера подібно до роботи, яку мої друзі мають після школи», - каже він.

Сешенс завжди захоплювався політикою. Він зареєструвався для голосування наступного дня після свого 18-річчя, а ще через день зареєструвався кандидатом на посаду мера. Його мати, Лорі, зі зрозумілих причин має дещо упереджену думку про роботу Майкла. «Ми були дуже горді за нього. Він цьому приділив дуже багато часу, тож я не дивуюся, що він робить свою справу відмінно», - говорить вона.

А Майкл Сешнс додає: «Я гадаю, що найголовніша ідея тут полягає у тому, що молодь насправді може щось зробити. З нами треба рахуватись».

З Майклом Сешнсом дійсно треба рахуватись - до цього юнака усі звертаються "ваша честь".

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG