Спеціальні потреби

Актуально

Ірак сам вирішуватиме, коли відправляти солдатів США додому

Президент Буш каже, що рішення про скорочення американських військ в Іраку залежатиме від розвитку подій у цій країні.

На сьогоднішній зустрічі із журналістами у Білому Домі президент Буш підтвердив, що минулого тижня зустрічався з головнокомандуючим американських сил в Іраку генералом Джорджем Кейсі. На порядку денному наради було питання Іраку. Згідно з газетою «Нью-Йорк Таймс», Пентагон планує скоротити більше ніж на половину свою військову присутність у цій країні до кінця 2007 року. Білий Дім підтвердив інформацію про плановане скорочення американських військ в Іраку, а також заявив, що наразі обмірковуються кілька варіантів виведення військових. Демократи уже сказали, що план адміністрації аналогічний їхньому плану. Республіканці у Сенаті відхилили їхній проект, назвавши його помилковою стратегією.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG