Спеціальні потреби

Актуально

Кондоліза Райс назвала Талібан ‘‘спільним ворогом’’

Державний секретар США Кондоліза Райс підтвердила намір Америки допомагати Афганістану і сказала, що вороги цієї країни не матимуть успіху.

Так вона заявила журналістам після зустрічі в Кабулі з Афганським Президентом Гамідом Карзаєм. Вона назвала колишніх керівників Талібану ''спільним ворогом'' і сказала, що таліби змінили свою тактику, але й міжнародна спільнота не дрімає і працює над тим, щоб їх перемогти. Трохи пізніше, в ексклюзивному інтерв'ю Голосу Америки Райс сказала, що триваюче насильство в Афганістані не є настільки важливим, як те, що увесь світ об'єднався задля відбудови цієї країни. За її словами, афганські сили безпеки наразі тренуються, щоб боротися з бойовиками на півдні, де розгорнуто додаткові війська. Держсекретар також зазначила, що під час переговорів в сусідньому Ісламабаді Президент Первез Мушараф визнав, що деякі терористи переховуються в пакистанському регіоні Вазірістан. За словами Райс Мушараф запевняв її, що Пакистан серйозно взявся за боротьбу з цими угрупованнями.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG