Спеціальні потреби

Актуально

Прогнози коаліціантів щодо дій Регіонів

Партія регіонів блокуватиме роботу Верховної Ради стільки, скільки треба для досягнення мети. Про це заявив народний депутат від фракції регіоналів Євген Кушнарьов. Як він сказав в інтерв’ю журналістам, що від бажаючих блокувати парламентську трибуну “нема відбою”, а результатом має стати виконання вимог ультиматуму, який висунула його політична сила.

А тим часом за прогнозами головуючого у парламенті, бютівця Олександра Турчинова, Верховна Рада запрацює уже за один-два дні. Турчинов сумнівається в здатності регіоналів протриматися довго, оскільки рядові члени фракції, на його думку, не підтримують ідеї блокування. “Сама фракція “порве” своїх керівників, якщо ті вдадуться до стратегії розпуску парламенту,” – сказав заступник керівника фракції БЮТ журналістам.

На відміну від Турчинова, нашоукраїнець Михайло Поживанов вірить у здатність Регіонів довго тримати блокаду. Проте, як зазначає народний депутат, за три дні блокування рейтинг Партії регіонів упав на 5%, і чим довше воно триватиме, тим гірше для авторитету Партії:

“Чим довше буде проводитись блокування, тим гірші їх рейтинги будуть. Бо під час створення коаліції вони дуже довго розмовляли на тему, що ми не працюємо, що Україна потребує прийняття різних законодавчих актів для покращення економічної ситуації в країні, а зараз самі блокують і не дають рухатися...”

Як припускає Поживанов, блокада може протривати навіть 30 днів, після яких набирає чинності право Президента розпустити парламент. Однак право не означає обов’язок, наголошує народний депутат. Президента, за його словами, цілком може влаштувати ситуація, коли діє старий уряд, а опозиція бешкетує, втрачаючи своїх прихильників.

Дії Регіонів Поживанов трактує як боязнь великого бізнесу опинитися в опозиції. А говорячи про можливий вихід, нашоукраїнець заявляє, що його партія ніколи не піде на силовий варіант розблокування. “Почекаємо ще з тиждень, - каже народний депатут, - а тоді підемо працювати в Український дім або, щоб не було асоціацій з більшістю Медведчука, в Будинок учителя”.

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG