Спеціальні потреби

Кияни коментують події у Верховній Раді


Коли у шлюбі без любові жених чи наречена тікають просто з-під вінця, гості розводять руками: цього слід було чекати. Помаранчевий Київ не вельми шкодує за помаранчевою коаліцією, яка тулилася три місяці, та так і не змогла склеїтись докупи. Бо який сенс тужити за тим, чого не було? Попри різкі заяви політиків про зраду, кияни не схильні драматизувати ситуацію. Вони кажуть, що рано робити висновки, і чекають, які нові повороти сюжету принесе наступна серія політичної “мильної опери”. Ось кілька інтерв’ю, які я записала на вулицях столиці:

- Це звичайна зрада. До цього ставитись нормально не можна. Мороз вчинив неправильно як людина і як політик. Він перекреслив соціалістичну партію як політичну партію і себе як політика.

- Мороз мені подобається. Але мені не подобається, що він тепер, виходить, з Януковичем. От якби вони були з Юлею, я кричала б «ура».

- Це здорово, тому що Мороз зможе об’єднати всіх: всі коаліції, фракції. Він зробить діло.

- Я трошки здивований, але я очікував подібного розвитку подій. Це було видно одразу після 23 червня, коли не вдалося одразу домовитися про все. І вже варто було чекати сюрпризів.

- Коаліція та була біжутерія! Це було несерйозно!

- Жаль, жаль, що помаранчевої коаліції немає, тому що цей Мадан, це все переносилось все важко... І така віра була. І раптом цього всього не стало. Все це несподівано, як сніг серед літа.

- Що вам сказать про це – плакать хочеться…

- Такі змішані відчуття... З одного боку, я колись голосував за Мороза, коли він балотувався на Президента, а зараз би не проголосував. Хоча, тільки що авторитетна для мене людина казала, що Мороз вчинив правильно, бо в нього було два варіанти: коаліційної угоди, і якщо вже казати про те, хто кого кинув, то і там, і там були підписи Нашої України. Побачимо, що буде у вівторок. Якщо проголосують за Януковича, Азарова, когось із соціалістів і буде нова коаліція, тоді да, Мороз кинув, а якщо за Тимошенко чи когось з Нашої України – думаю, що не кинув. Значить, тонка гра.

- В мене не працює телевізор і я, на щастя, не бачу всього цього непотребу.

- Не бачив. І не чув. Робив балкон.

XS
SM
MD
LG