Спеціальні потреби

Актуально

З Лівану втікає дедалі більше людей

Чартерні кораблі і воєнно-морські судна США, Великої Британії та інших країн перевозять тисячі людей з Лівану на середземноморський острів Кіпр. Сьогодні Австралія відправила свої війська до Лівану, щоб ті допомагали евакуйовувати її громадян.

Тим часом морські піхотинці США допомагають евакуйовувати американців. Як очікується, цей процес триватиме ще кілька днів. Посольство США у Туреччині говорить, що американці, які залишають Ліван, також пройдуть і через Туреччину, коли повертатимуться назад у Сполучені Штати. Крім того Індія повідомила, що однин з її військово-морських кораблів наразі перевозить індійців на Кіпр. Також Шрі Ланка говорить, що її відносно мале посольство у Бейруті намагається зв'язатися з майже ста тисячами громадян Шрі Ланки, більшість з яких розкидані по всьому Лівану, адже працюють по хатах як допомога по домашньому господарстві. Базована в Женеві організація мігрантів звернулася до міжнародної спільноти за допомогою. Вона просить суму в 12 мільйонів доларів для тисяч найбідніших робітників, які не мають матеріальної змоги залишити Ліван.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG