Спеціальні потреби

Актуально

Ізраїльські літаки розбомбили нові цілі у Лівані

Це вже дев'ятий день атак в той час, як на півдні Лівану точиться боротьба між Ізраїльськими наземними військами і бойовиками Гезболи.

Ізраїльські війська сьогодні знову завдали удару по Лівану. У відповідь Гезбола випустило більше ракет в бік Ізраїлю. Ізраїль говорить, що 11 його солдатів і невідома кількість людей Гезболи отримали поранення під час останньої сутички. Арабомовний канал аль-Джазіра говорить, що троє ізраїльських солдатів було убито. Ізраїльська армія це повідомлення наразі не підтвердила. Міністр оборони Ізраїлю Амір Перез говорить, що його країна вдаватиметься до усіх можливих заходів, аби вигнати Гезболу з півдня Лівану. Ізраїль говорить, що ліванці, які живуть на південь від ріки Літані, що знаходиться за 30 кілометрів вглиб Лівану, повинні залишити цю територію. Прем'єр-міністр Лівану говорить, що внаслідок ізраїльської воєнної кампанії уже загинуло 300 ліванців, серед яких переважно цивільне населення. Ізраїль ж говорить, що він втратив 30 людей від часу, коли почалося протистояння.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG