Спеціальні потреби

Актуально

Бої мiж iзраїльськими вiйськами та Гезболою тривають

Ізраїльські війська і бойовики Гезболи ведуть важкі бої в ключових прикордонних містах Лівану, а саме в Бінт-Джбейл та Марун ар-Рас.

Арабські медіа повідомляють, що Гезбола убило щонайменше 12 ізраїльських солдатів, коли ті намагалися увійти в місто Бінт Джебаїл - цитадель войовничого угруповання. Ізраїльські посадовці говорять, що кілька солдатів отримали поранення, але факту їх загибелі вони не підтверджують. А в місті Марун ар-Рас ізраїльська армія, яка захопила це місто кілька днів тому, продовжує воювати з бойовиками Гезболи. У репортажах з місця події вказується, що кілька ізраїльських солдатів отримали поранення. Тим часом ізраїльське командування вважає, що наступ триватиме ще кілька тижнів. Ізраїльська авіація знову розбомбила чимало цілей на півдні Лівану, зокрема, прибережне місто Тир.

Всі новини дня

Антикорупційні зусилля під час повномасштабної війни: інтерв’ю з очільником «Прозорро. Продажі» Олексієм Соболєвим. Відео

Про антикорупційні зусилля в Україні протягом повномасштабної війни розповів Олексій Соболєв, очільник «Прозорро. Продажі». Наразі він прибув до США на міжнародну антикорупційну конференцію.

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео

UMANA відправила Україні 350 тонн медичної допомоги за останні півроку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:38 0:00

350 тонн медичної допомоги за останні півроку відправила в Україну громадська організація з Чикаго UMANA – Українське лікарське товариство Північної Америки. Дефібрилятори, антибіотики, ліжка, машини швидкої допомоги – все це у контейнерах щотижнево відправляють в Україну. 

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео

$15 млн кредитних ресурсів: США допоможуть бізнесу на Заході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

США нададуть підтримку українському бізнесу на Заході країни. Документ про це сьогодні підписали Банк Львів та Фінансова корпорація розвитку США. Йдеться про угоду на 15 мільйонів доларів кредитних ресурсів. З посадовцями у Львові розмовляла Мирослава Гонгадзе.

Громадські організації, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією в США. Відео

Представники 4 громадських організацій, що допомагають Україні, виступили перед Гельсінською комісією Сполучених Штатів. На слуханнях були присутні представники як з України, так і зі США та Литви. Волонтери наголосили, що допомога Заходу часто є недостатньо швидкою.

Американку Бріттні Ґрайнер обміняли на росіянина Віктора Бута – деталі з Білого дому. Відео

США обміняли увʼязнену в Росії американську баскетболістку Бріттні Ґрайнер на Віктора Бута – росіянина, який відбував термін у США за торгівлю зброєю. Більше про важливість цієї події та деталі з Білого дому – розповідає Юлія Ярмоленко.

Більше

XS
SM
MD
LG