Спеціальні потреби

Мадонна стала причиною нового скандалу


Всесвітньо відома поп діва Мадонна знову привернула до себе увагу. Під час концерту на Олімпійському стадіоні у Римі вона вийшла на сцену з терновим вінком на голові, що наробило чимало галасу у переважно католицькій Італії.

Італійська преса відреагувала без зволікань. «Скандальний концерт Мадонни» під таким заголовком видала «Ла Републіка». Практично усі газети присвятили величезні статті концерту американської попзірки. Понад 70 тисяч глядачів прийшли подивитись на її шоу у Римі, в якому були використані контроверсійні, зокрема і з погляду церкви елементи, де співачка ніби розіп'ята на хресті виконує пісню «Жити, щоб сказати». Критики концерту, включаючи релігійних лідерів сказали, що це вияв неповаги та поганого смаку. Глядачі також по-різному відреагували на концерт.

«Вона є феноменом для молоді, але також і для зрілого покоління, але сказати чесно, такого роду ексгібіціонізм це трохи забагато, особливо у ці дні, і доволі богохульно», - говорить один з глядачів. Інший ж не побачив у концерті нічого блюзнірського. «Вона може висловлювати свою думку, і мене це не хвилювало. Між іншим я зробив деякі фотогравії розп'яття. Як на мене концерт зовсім не був богохульним».

Думки і враження від концерту різні, але на думку оглядачів Мадонні у черговий раз вдалось привернути до себе увагу публіки і преси.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG