Спеціальні потреби

Актуально

На Філіппінах евакуйовують людей

Представники Міністерства з надзвичайних ситуацій Філіппін працюють над тим, щоб евакуювати близько 35 тисяч людей від підніжжя вулкана Мейон, який, як вони кажуть, може вивергнутися у будь-яку хвилину.

Солдати і рятувальні бригади сьогодні допомагали жителям тих сіл, які знаходяться у радіусі восьми кілометрів від небезпечної зони, адже учора учені попередили, що активність вулкана знаходиться на межі. Втім, не всі мешканці хочуть покидати свої домівки, навіть під загрозою їхньому життю. Деякі фермери вирішили таки залишитися, щоб в разі потреби могли захистити своє житло і домашню худобу. Нагадаємо, що вулкан Мейон викидав попіл і клубні диму ще з кінця минулого місяця, а розжарена лава стікала вниз невеликими порціями і зупинилася лише в двох кілометрах від навколишніх сіл. Мейон є одним з найактивнших вулканів на Філіппінах, і за останні 400 років викидав лаву 47 разів.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG