Спеціальні потреби

Актуально

Про ситуацію на кордоні України з Молдовою

Контрабанда досі є сумною реальністю на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону. Щоправда, як стверджують митники і прикордонники, злочинним угрупованням доводиться нині вдаватися до нових протиправних схем, бо провезти контрабанду через кордон стає все складніше і складніше...

Підтвердженням продуктивності роботи митників і прикордонників на придністровській ділянці кордону стають ледве не щоденні зведення, які поширюють у засобах масової інформації, про виявлення спроб провезення різноманітної контрабанди. Завдяки спільним діям днями вдалося унеможливити вже другу за минулий тиждень спробу перевезення, без будь-якої необхідної на це документації, великої партії антикваріату.

Митники переконані, що комплекс заходів, проведений у 2006 році спільно з місією ЄС в Одесі, мав значну результативність. Як відомо, минулого місяця місія Євросоюзу посилила свою присутність на кордоні.

Думку про те, що контрабандисти нарешті побачили в українських митниках і прикордонниках гідних супротивників, підтвердив і начальник Південного регіонального управління прикордонної служби, генерал – лейтенант Віктор Мишаковський:

«Аналіз довів, що кількість контрабандного товару через кордон у напрямку Придністров’я скоротився. За деякими напрямками – до 40 відсотків. Це свідчить про те, що проведені заходи з метою, серед іншого, нарощування присутності і технічного забезпечення на кордоні, підготовки персоналу – мали позитивний результат. Ми це бачимо».

Спроби перетину кордону з метою перевезення контрабанди є не такими зухвалими. Але, вони все ж мають місце. І це визнають митники та прикордонники.

Найчастіше через придністровську ділянку українсько-молдовського кордону нині фіксують спроби незаконного перевезення м’ясопродуктів, цукру та спиртних напоїв. На час літа контрабандними шляхами роблять спроби перевезти фрукти та овочі.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG