Актуально
ООН дійшла згоди щодо врегулювання близькосхідного конфлікту
Дипломати в Організації Об'єднаних Націй кажуть, що вони дійшли згоди щодо проекту резолюції у справі врегулювання конфлікту на Близькому сході. Франція планує у найближчі години представити документ на розгляд Ради безпеки ООН.
Посол Сполучених Штатів в ООН Джон Болтон не виключив можливості голосування по проекту резолюції, оскільки американська сторона завершила обговорення деталей проекту з французькими представниками. Міністри закордонних справ Франції і Великобританії, як також державний секретар США Кондоліза Райс наразі перебувають у Нью-Йорку, аби гарантувати успішність дипломатичних зусиль у вирішенні кризи. Про зміт резолюції мало що відомо. Проте у деяких інформаційних повідомленнях зазначається, що учасники переговорів намагалися звузити розбіжності, що виникли з приводу графіку виведення ізраїльських сил з Лівану, а також наданні права ліванським силам, які будуть патрулювати ізраїльсько-ліванський кордон разом з міжнародними миротворчими військами, застосовувати силу. У повідомленнях також вказується, що Бейрут не погоджувався на збільшення миротворців ООН в регіоні.
Всі новини дня
Джамала: про війну та підтримку України з боку міжнародної мистецької спільноти. Інтерв’ю
З початком війни Джамала відвідала вже десятки країн, виступаючи на благодійних заходах в підтримку постраждалих від війни українців, а також допомагаючи збором коштів для ЗСУ.
Як українці можуть приїхати до США за програмою спонсорства Uniting for Ukraine. Відео
Близько 6 тисяч українців отримали дозвіл від американського уряду приїхати до США за програмою для отримання гуманітарного паролю Uniting for Ukraine - «Єднаймося для України».
- Голос Америки
Макдональдс оголосив про повний вихід з Росії. Відео
Американська мережа швидкого харчування Макдональдс оголосила про повний вихід з Росії через її війну проти України
- Голос Америки
Спогади фінських ветеранів про радянсько-фінську війну. Відео
У листопаді 1939 року Радянський Союз напав на Фінляндію, почавши так звану «зимову війну». Хоча фінська армія була набагато меншою, радянські загарбники зазнали великих втрат.
Швеція, Фінляндія та НАТО: чого чекати далі. Відео
Північно-Атлантичний Альянс вже у наступні місяці може отримати двох нових членів - уряди Швеції та Фінляндії на тлі російської війни проти України офіційно оголосили про рішення подати заявку на членство в Альянсі.
Facebook Forum