Спеціальні потреби

Актуально

Про концепцію розвитку одеського порту

Концепція розвитку морського торговельного порту стала однією з тем обговорених під час проведеного 16 серпня засідання комісії Одеської міськради з питань транспорту, зв’язку і морегосподарського комплексу.

Голова депутатської комісії Констянтин Шпильовий назвав нинішню позицію керівництва державного підприємства неконструктивною.

На думку пана Шпильового, реалізація запропонованої портом концепції розвитку завдасть непоправної шкоди інтересам міської громаді. Більш того, намив території швидше за все буде відбуватись у кілька етапів. Міські автошляхи у промисловому районі «Пересип» будуть перевантажені.

Головуючий на засіданні не погодився з твердженнями щодо сприяння розвитку туристичного бізнесу у причорноморському місті з боку керівництва державного підприємства «Одеський морський торговельний порт»:

«Мені такі факти не відомі. Цікаво, як аквапарк у селищі Чабанка, власником якого є порт, вплинув на оздоровлення громадян міста? Скільки пільговиків, пенсіонерів, інвалідів оздоровилося на базі відпочинку у Чабанці? Я маю сумнів, що виплинув на розвиток туризму в Одесі і п’ятизірковий готель на території морвокзалу...»

Констянтин Шпильовий наголосив, що керівництво державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» не бажає проводити чесний і відкритий діалог. На проведене 15 серпня так зване неформальне обговорення концепції розвитку порту не запросили керівника та членів комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу міськради:

«Обмеженим на зустрічі, яку ініціював Микола Павлюк, було і представництво міських засобів масової інформації. Прес-служба підприємства запросила на зустріч лише лояльних до керівника порту журналістів. Отож, спробою пошуку шляхів з конфліктної ситуації це назвати не можливо. Нічого нового ми не почули», - сказав голова депутатської комісії.

Обіцяні міському бюджету надходження під час реалізації концепції жодним чином не компенсують втрати природного навколишнього середовища, які відчує на собі Одеса, - наголосив під час виступу перед учасниками засідання депутат, керівник фракції Партії регіонів у Одеській міськраді Олександр Кравець.

Перед учасниками засідання депутатської комісії виступив і представник громадської організації «Антикорупційний комітет». Представники цієї організації нині вивчають причини конфліктної ситуації навколо ідеї реалізації концепції розвитку та можливі наслідки реалізації планів керівництва морського торговельного порту . Він повідомив, що станом на 16 серпня ця громадська організація не одержала від керівництва порту жодного документу, який представники «Антикорупційного комітету» прохали надати для вивчення стану справ.

Про підсумки незалежного розслідування »Антикорупційний комітет» обіцяє поінформувати одеситів наприкінці серпня.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG