Спеціальні потреби

Буш впевнений, що економіка США все ще є сильною


Незважаючи на високі ціни на пальне та ознаки сповільнення економічного зростання, Президент Буш каже, що фундамент американської економіки все ще залишається потужним.

Буш говорить, що його економічна політика працює, й закликав законодавців зробити постійними запроваджені ним тимчасові податкові знижки. Після зустрічі зі своїми головними економічними радниками Президент Буш заявив, що економіка США продовжує лідирувати у світі. Він сказав, що економіка зросла на 4 відсотки у першій половині 2006 року, частково завдяки податковим знижкам, введеним його урядом. «Фундамент нашої економіки міцний і потужний. Дякуючи податковим знижкам, які ми запровадили, американські працівники, родини й малий бізнес зберігають більше грошей, які вони заробили. І вони використовують ці гроші, щоб просувати нашу економіку вперед», - додає Буш.

Однак, ця заява співпадає у часі із зменшенням підтримки Президента Буша. Нещодавнє дослідження, проведене ''Associated Press'' показало, що лише 37 відсотків американців схвалюють економічну політику президента. Незважаючи на оптимізм адміністрації, бізнес аналітик Джон Челенджер каже, що зменшення прибутків кількох великих корпорацій вказує на те, що економіка сповільнюється. «Коли великі компанії починають отримувати менше замовлень, часто економіка йде слідом», - говорить він.

За умов відсутності зростання заробітної платні, зменшення продажу житла та підвищення цін на пальне, Президент Буш визнав наявність труднощів. Однак, він висловив упевненість у майбутньому так: «Наша система вільного підприємництва виявилася найбільш життєздатною та гнучкою у світі. Важка робота і мудра політика допоможуть нам протистояти будь-яким труднощам».

XS
SM
MD
LG