Спеціальні потреби

Буш каже, що не пiде на компромiс з терористами


Президент США Джордж Буш вкотре виступив на захист своєї анти-терористичної політики. За його словами, не може бути компромісу або діалогу з терористами, оскільки вони відкидають можливість мирного співіснування.

З черговою промовою на тему війни з тероризмом Джордж Буш виступив У Вашингтоні в рамках виборчої кампанії Республіканської партії, яка готується до виборів у листопаді. Саме тодi американці, серед інших полiтикiв, обиратимуть весь склад Палати представників та третину Сенату.

Президент вважає, що Сполучені Штати зараз більш безпечні, але що небезпека ще не минула. Америка, заявив Джордж Буш, все ще у стані війни i не повинна легковажити декларованими прагненнями терористiв про створення ісламської імперії. За його словами, ідеологію терористiв необхiдно поборювати свободою та демократією.

Напередодні виступу Буша Білий дім опублікував стислий варіант нової стратегії контртероризму. Документ уже розкритикували деякi демократи, зазначивши, що президент не взяв до уваги багатьох iз рекомендацiй незалежної комісії, що розслiдувала теракти 11 вересня 2001 року. Вони також кажуть, що своєю політикою він Америку не зробив безпечнішою.

XS
SM
MD
LG