Спеціальні потреби

Актуально

Перша поїздка нового прем`єра на Захід

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні вперше поїхав на Захід від часу свого призначення на посаду глави уряду. Країною для цього візиту він обрав Польщу.

Відповідаючи на запитання журналістів, Янукович зазначив, що як глава уряду він підтримуватиме стратегію на інтеграцію України до НАТО, а як політик – виконувати рішення своєї партії з цього приводу. Він висловився за те, аби реалізовувати спільні з НАТО проекти, які би продемонстрували користь від співпраці з альянсом.

Нафтопровід Одеса-Броди має бути продовженим до Плоцька і вирішити завдання диверсифікації поставок енергоносіїв до Європи – вважає Янукович.

Українському прем`єру також довелося відповідати на запитання, чому український уряд дозволив експлуатацію нафтопроводу у реверсному напрямку, що було вигідно Росії. На що він відповів, що так триватиме доти, доки не буде добудована польська гілка нафтопроводу.

Наступного тижня Віктор Янукович має намір відвідати Брюссель.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG