Спеціальні потреби

Актуально

В Україну прибув високопосадовець США

В Україні з візитом перебуває заступник держсекретаря Сполучених Штатів Америки Деніел Фрід. Мета візиту - зустрічі з керівництвом уряду, парламентської коаліції та опозицією. Сьогодні пан Фрід зустрівся із головою Верховної Ради Олександром Морозом. Під час зустрічі він заявив, що США готові співпрацювати з новим форматом парламентської коаліціїю

В ходi зустрічі також було обговорено низку питань, що стосуються зовнішньої політики України. Зокрема, говорячи про візит прем´єр-міністра України Віктора Януковича до Польщі, Олександр Мороз зазначив, що його заяви і виступи на економічному форумі Криниця-2006 у польському місті Криниця Гурська свідчать про незмінність зовнішньополітичного курсу України. Збереженню цього курсу, за словами голови Верховної Ради України, сприятиме і збереження добрих відносин України з країнами-сусідами.

Торкаючись взаємин із НАТО, голова Верховної Ради України сказав про готовність виконувати зобов´язання, передбачені Планом дій Україна-НАТО, «враховуючи суспільну думку, яка поки що негативна щодо Альянсу».

В свою чергу, Денiел Фрід, говорячи про відносини Україна-НАТО, зазначив: «Це виключно питання України, якими будуть її стосунки з НАТО. В українському суспільстві немає консенсусу щодо цього питання. Ми б хотіли, щоб стосунки України з НАТО були в інтересах України, щоб Україна почувала себе комфортно».

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG