Спеціальні потреби

Актуально

Буш поїхав на сесію ООН

Президент Буш відбув до Нью-Йорка, де свою роботу розпочала Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.

Президент Сполучених Штатів має виступити на сесії Генеральної Асамблеї у вівторок. Очікується, що він закличе світових лідерів підтримати демократію на Близькому Сході. Окрім цього у Буша відбудуться зустрічі з лідерами країн на шляху розвитку - Малайзії, Сальвадору, Гондурасу і Танзанії. Пізніше цього тижня він також має заплановані зустрічі з президентами Пакистану, Іраку та Франції. Генеральна Асамблея ООН триватиме два тижні. Українську делегацію на сесії очолює міністр закордонних справ Борис Тарасюк, виступ якого відбудуться 25 вересня.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG