Спеціальні потреби

Актуально

Президент Лівану засудив Ізраїль за ''варварську агресію''

Засудив за, як він це сказав, ''варварську агресію'' під час нещодавнього конфлікту з угрупованням Гезбола.

Під час свого виступу на сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку Еміль Лагуд звинуватив Ізраїль в бомбардуванні в основному цивільного населення, у результаті якого постраждали тисячі ліванців. Еміль Лагуд однак зазначив, що ця агресія не послабила сміливості його народу, який згуртувався навколо уряду країни під час війни. А президент Сербії Боріс Тадіч, виступаючи на сесії сказав, що статус Косово є однією з найбільших проблем, які наразі стоять перед його країною. За його словами, будь-яке рішення стосовно провінції, де керує ООН, має базуватися на визнаних принципах міжнародного права і демократичних цінностей.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG