Спеціальні потреби

Актуально

У Таїланді заарештовано кількох високопосадовців

Організатори військового перевороту у Таїланді затримали чотирьох найближчих радників усунутого від влади прем'єр-міністра країни Таксина Шинаватри.

Лідери путчу утримують віце прем'єр-міністра, найближчого радника, міністра охорони довкілля та керівника апарату. А дещо раніше військові Таїланду заборонили політичним партіям проводити зустрічі і наказали їм призупинити усі активні дії. В заяві, зачитаній по національному телебаченню, військові також оголосили заборону на будь-які масові зібрання людей, де будуть присутніми п'ятеро осіб чи більше. Нові обмеження будуть застосовані і до преси, зокрема не можна буде публікувати громадську думку. Лідери перевороту пообіцяли в наступні два тижні призначити тимчасового прем'єра, а протягом року провести нові вибори.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG