Спеціальні потреби

США вибачилися перед Венесуелою


Державний департамент США вибачився перед урядом Венесуели за інцидент, який стався в аеропорту Нью-Йорка, коли працівники служби безпеки допитали міністра закордонних справ цієї країни.

Представник Держдепартаменту назвав необачним інцидент, який трапився з Ніколасом Мадуро. За словами останнього, охорона міжнародного аеропорту Джона Кеннеді відвела його в спеціальну кімнату і утримувала там півтори години, коли він у суботу намагався сісти на свій рейс додому. Мадуро говорить, що його обшукали, образили і погрожували фізичною розправою. Глава МЗС Венесуели також заявив, що його паспорт та квиток на літак були тимчасово конфісковані. Втім, представник Міністерства внутрішньої безпеки США заперечує твердження Мадуро про те, що з ним погано поводилися.

Загалом стосунки між офіційним Вашингтоном та урядом Венесуели останні кілька років є досить напруженими. Останнiм проявом iснуючого напруження став виступ минулого тижня президента Венесуели Уго Чавеса на форумi Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку, на якому вiн президента Буша назвав «дияволом».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG