Спеціальні потреби

Актуально

В Шанхаї звільнено лідера Компартії – правлячої в країні

Правляча комуністична партія Китаю звільнила з посади її головного лідера в Шанхаї у зв'язку зі скандалом, в якому останнього звинувачують у корупції.

Державне агентство новин Сіньхуа повідомило, що Чена Лянюя звільнено з посади секретаря комуністичної партії. Наразі щодо нього ведеться розслідування, зокрема Чену закидають нецільове використання сотень мільйонів доларів з пенсійного фонду міста, а також інші звинувачення, в тому числі і кумівство. Звільнення Чена є частиною більш глибокого і ширшого розслідування корупції в Шанхаї, яке розпочалося ще в липні місяці. Президент країни надав боротьбі з корупцією найвищого пріоритету, і аналітики говорять, що адміністрація таким чином хоче заробити собі більший авторитет.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG