Спеціальні потреби

Актуально

США пропонують каральні заходи проти Північної Кореї

Сполучені Штати офіційно попросили сьогодні Раду Безпеки ООН покарати Північну Корею за проведене, як та стверджує, ядерне випробування. Американський посол в ООН Джон Болтон ознайомив з проектом, який би запровадив жорсткі санкції проти Пхеньяну. Зокрема пропонується ввести ембарго на зброю, заборону на подорожі і фінансові обмеження.

Переговори Ради Безпеки з приводу цього проекту йдуть повним ходом. Ще перед переговорами Болтон сказав, що він тиснутиме на те, аби це питання вже у п'ятницю було виставлене на голосування. За його словами, є дуже важливо, щоб Рада вже тепер дала Пхеньяну чітко зрозуміти свою позицію щодо його вчинку.

Китайський уповноважений в ООН погодився у виступi перед репортерами, що Рада Безпеки мусить твердо засудити дії Північної Кореї. Утім, він додав, що члени Ради все ще обговорюють, наскільки твердою має бути її відповідь.

Нагадаємо, що Пхеньян раніше на цьому тижні уже заявляв, що будь-які санкції проти його країни розцінюватимуться як декларація війни.

Тим часом правляча партія Японії сьогодні узгодила нові заборони, які будуть накладені на Північну Корею. Серед іншого буде заборонений увесь імпорт товарів з Північної Кореї, введена заборона на використання японського водного простору, а громадянам Північної Кореї буде заборонено в'їжджати в Японію.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG