Спеціальні потреби

Актуально

Ізраїль провів рейд у Палестині

Палестинські чиновники повідомляють, що шестеро палестинців, включно з одним підлітком, сьогодні вранці були убиті під час рейду ізраїльтян в центральному Секторі Газа.

Палестинські чиновники з безпеки говорять, що ізраїльські війська за підтримки бойових гелікоптерів увійшли в село Абассан і там почалася сутичка з палестинськими бойовиками. За їхніми словами, загинуло щонайменше троє Гамасівців і двоє очевидців тих подій - це чоловік та його неповнолітній син. Інший палестинець, який отримав поранення, згодом помер. Ізраїльські війська проводили наступ у Секторі Газа, оскільки палестинські бойовики викрали ізраїльського солдата наприкінці червня місяця. Представниця Ізраїлю публічно відхилила вимоги Гамасівців, які пропонували обміняти солдата на кілька сотень ув'язнених палестинців. У той же час ізраїльські чиновники визнають, що переговори стосовно можливого обміну продовжуються за посередництвом Єгипту.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG