Спеціальні потреби

Актуально

Ізраїльтяни застрелили двох палестинських жінок, - стверджують палестинці

Групі озброєних палестинців вдалося втекти з мечеті, оточеної ізраїльськими військами завдяки жінкам, які стали захищати бойовиків своїми тілами. Палестинська влада каже, що ізраїльські солдати застрелили двох жінок.

Ізраїльська ж армія повідомляє, що солдати стріляли в бойовиків, які ховалися серед жінок. Бойовики різноманітних збройних угруповань, включно з Гамасом, переховувалися від ізраїльтян у мечеті аль-Наср з учорашнього дня. Тим часом, палестинська влада повідомляє, що внаслідок ізраїльського авіанападу у Секторі Газа загинуло четверо бойовиків Гамасу. Також більше 20 палестинців загинуло, відколи Ізраїль у цю середу почав свою останню операцію у Секторі Газа, покликану зупинити ракетний обстріл ізраїльських південних територій, який здійснювали палестинські бойовики. У сутичці також загинув і один ізраїльський солдат.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG