Спеціальні потреби

Актуально

Буш обговорив ядерне питання Північної Кореї

У рамках саміту АТЕС президент США Джордж Буш зустрівся з кількома світовими лідерами, щоб обговорити питання ядерної програми Північної Кореї.

Після переговрів з прем'єром Японії Буш розповів, що в основному говорив зі своїм колегою про ядерні амбіції Пхеньяна. За словами американського президента, обидві країни прагнуть забезпечити успіх шестисторонніх перговорів з Північною Кореєю. Американський лідер зустрівся також з президентом та офіційними особами Південної Кореї. Президент Но Му Хен особисто скзавав Бушу, що його країна підтримує основні аспекти резолюції ООН про накладення санкцій на Пхеньян за небажання останнього зупинити свою ядерну програму. Втім, він додав, що Сеул не братиме участі у запропонованому Сполученмими Штатами плані перевірки південно-корейських кораблів. Сеул побоюється, що такі дії можуть бути сприйняті його північним сусідом як акт проголошення війни.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG