Спеціальні потреби

Актуально

Правоохоронці світу боротимуться із сексуальними злочинами в Інтернеті

Правоохоронці США, Канади, Великобританії та Австралії об'єднують зусилля для боротьби з сексуально збоченими людьми у мережі Інтернет. Для цього була створена Міжнародна Правоохоронна Група, яку нещодавно представили у Вашингтоні.

Ця організація займатиметься пошуками та покаранням педофілів. Розвиток Інтернету приніс чимало проблем правоохоронцям по всьому світі і вимагає від них нових методів боротьби з правопорушниками. Інтернет дає можливість сексуально хворим людям легко долати кордони і заплутувати свої сліди. Тож глобальна група створена з метою відслідковуання таких осіб незважаючи на кордони. ''Дитина може бути в одній країні, педофіл в іншій, сервер в третій, інші технології ще в якійсь, гроші, якщо це комерційний веб сайт можуть проходити через кілька країн, тож все це потрібно відслідкувати'', - говорять фахівці.

Як кажуть правоохоронці, створення Глобальної групи дозволяє постійно слідкувати за педофілами. Одна країна спостерігатиме за Інтернетом певну частину дня, потім це робитимуть інші. Завдяки такому способу роботи Інтернет став більш небезпечний для сексуально збочених. Якщо хтось збирається вийти в мережу та знайти незахищену дитину, то працівники Групи теж там і шукають за ними 24 години на добу. Ще кілька країн вже виявили бажання приєднатися до глобальної групи боротьби із сексуально збоченими людьми.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG