Спеціальні потреби

Правоохоронці світу боротимуться із сексуальними злочинами в Інтернеті


Правоохоронці США, Канади, Великобританії та Австралії об'єднують зусилля для боротьби з сексуально збоченими людьми у мережі Інтернет. Для цього була створена Міжнародна Правоохоронна Група, яку нещодавно представили у Вашингтоні.

Ця організація займатиметься пошуками та покаранням педофілів. Розвиток Інтернету приніс чимало проблем правоохоронцям по всьому світі і вимагає від них нових методів боротьби з правопорушниками. Інтернет дає можливість сексуально хворим людям легко долати кордони і заплутувати свої сліди. Тож глобальна група створена з метою відслідковуання таких осіб незважаючи на кордони. ''Дитина може бути в одній країні, педофіл в іншій, сервер в третій, інші технології ще в якійсь, гроші, якщо це комерційний веб сайт можуть проходити через кілька країн, тож все це потрібно відслідкувати'', - говорять фахівці.

Як кажуть правоохоронці, створення Глобальної групи дозволяє постійно слідкувати за педофілами. Одна країна спостерігатиме за Інтернетом певну частину дня, потім це робитимуть інші. Завдяки такому способу роботи Інтернет став більш небезпечний для сексуально збочених. Якщо хтось збирається вийти в мережу та знайти незахищену дитину, то працівники Групи теж там і шукають за ними 24 години на добу. Ще кілька країн вже виявили бажання приєднатися до глобальної групи боротьби із сексуально збоченими людьми.

XS
SM
MD
LG