Спеціальні потреби

Тимошенко: “Бюджет державного ідіотизму”


Юлія Тимошенко гостро скритикувала прийнятий бюджет на 2007 рік, назвавши його “бюджетом державного ідіотизму”. Окрім цього лідерка опозиції прогнозує відставку уряду Віктора Януковича вже навесні і заявляє, що “без дострокових виборів не обійдеться”.

Поспілкуватися з пресою Юлія Тимошенко прийшла після побачення з президентом. Зустріч, як вона повідомила, відбулася з ініціативи Віктора Ющенка, і йшлося головно про бюджет. Найбільшим прорахунком лідерка опозиції вважає те, що прибуткова частина документа розрахована за одним показником інфляції, а видаткова – за іншим:

“Уряд практично сфальсифікував бюджет, тому що не можна прибутки рахувати за одним інфляційним показником, а соціальні видатки - за іншим, заниженим показником інфляції. Такого в Україні ще не було”.

Недоліком бюджету на 2007 рік Тимошенко бачить і те, що в ньому залишився зависокий рівень дефіциту, а ВВП пораховано за старими цінами на енергоносії. Бюджет узаконює збільшення податкового тиску і зберігає за урядом право надавати державні фінансові гарантії “вигідним” йому приватним підприємствам. Найбільші ж недоліки, на думку лідерки БЮТ, містить соціальна частина. У 2007 році не буде реального підвищення зарплат, натомість відчутним стане падіння пенсій, – так коментує бюджетні показники Тимошенко. Нинішній уряд вона називає “зграєю шахраїв” і прогнозує, що, покористувавшись цим бюджетом, виборці Януковича швидко зроблять правильні висновки.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG