Спеціальні потреби

Ряди “Корпусу Миру” в Україні поповнилися


Сьгодні у Києві посол Сполучених Штатів Уільям Тейлор прийняв присягу у добровольці “Корпусу Миру”. Цю організацію фінансує американський уряд і вона здійснює гуманітарні проекти у понад ста країнах світу.

Тейлор: “Повторюйте за мною: “Я клянуся сумлінно і вірно виконувати настанови добровольця “Корпусу Миру” з людьми України в партнерстві, дружбі та мирі. Нехай допоможе мені Господь”.

Майже сто нових добровольців американського “Корпусу Миру” склали таку присягу. Наступні два роки вони працюватимуть переважно у невеликих містах України. Більшість – вчителями англійської мови.

Моніка Чен зі штату Вашингтон поїде до Сум. Працюватиме з шкільними викладачами англійської.

Моніка Чен: “Я гадаю, що які і більшість колег, я приїхала сюди для того, щоб допомогти. Зробити те, що в наших силах, щоб вдосконалити систему освіти в Україні”.

“Корпус Миру” фінансують американські платники податків. Під час перебування за кордоном добровольці живуть у сім’ях звичайних людей, які зголосилися їх прийняти. 26-річний журналіст Девід Девіс із Каліфорнії викладатиме у ліцеї на Івано-франківщині. Вже три місяці він вивчає українську.

Девіс: “Як тільки я дізнався, що поїду саме сюди, я дуже багато читав про Україну. Але я впевнений, мене ще чекає багато відкриттів. Я вже багато чого дізнався про ваші традиції, культуру, їжу, яка, до речі, – просто чудова”.

Девід каже: “Пізнавати інші народи – одна із переваг добровольця. Адже матеріальних вигод це практично не приносить. Американський уряд заохочує своїх громадян брати участь у таких місіях. Нині “Корпус Миру” в Україні – найчисельніший у світі. З початку його роботи в країні побували майже 2 тисячі добровольців”.

XS
SM
MD
LG