Актуально
Ряди “Корпусу Миру” в Україні поповнилися
Сьгодні у Києві посол Сполучених Штатів Уільям Тейлор прийняв присягу у добровольці “Корпусу Миру”. Цю організацію фінансує американський уряд і вона здійснює гуманітарні проекти у понад ста країнах світу.
Тейлор: “Повторюйте за мною: “Я клянуся сумлінно і вірно виконувати настанови добровольця “Корпусу Миру” з людьми України в партнерстві, дружбі та мирі. Нехай допоможе мені Господь”.
Майже сто нових добровольців американського “Корпусу Миру” склали таку присягу. Наступні два роки вони працюватимуть переважно у невеликих містах України. Більшість – вчителями англійської мови.
Моніка Чен зі штату Вашингтон поїде до Сум. Працюватиме з шкільними викладачами англійської.
Моніка Чен: “Я гадаю, що які і більшість колег, я приїхала сюди для того, щоб допомогти. Зробити те, що в наших силах, щоб вдосконалити систему освіти в Україні”.
“Корпус Миру” фінансують американські платники податків. Під час перебування за кордоном добровольці живуть у сім’ях звичайних людей, які зголосилися їх прийняти. 26-річний журналіст Девід Девіс із Каліфорнії викладатиме у ліцеї на Івано-франківщині. Вже три місяці він вивчає українську.
Девіс: “Як тільки я дізнався, що поїду саме сюди, я дуже багато читав про Україну. Але я впевнений, мене ще чекає багато відкриттів. Я вже багато чого дізнався про ваші традиції, культуру, їжу, яка, до речі, – просто чудова”.
Девід каже: “Пізнавати інші народи – одна із переваг добровольця. Адже матеріальних вигод це практично не приносить. Американський уряд заохочує своїх громадян брати участь у таких місіях. Нині “Корпус Миру” в Україні – найчисельніший у світі. З початку його роботи в країні побували майже 2 тисячі добровольців”.
Всі новини дня
Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео
Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.
Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.
- Голос Америки
Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео
Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.
Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.
«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео
Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.
Facebook Forum