Спеціальні потреби

Актуально

Кириленко став лідером “Нашої України”

“Наша Україна”, яка довгий час не могла визначитися з керівництвом тепер має лідера фракції. Ним став колишній віце-прем’єр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко.

Криза керінвицтва у “Нашій Україні” завершується повним оновленням керівного менеджменту. Кількамісячна інтрига хто ж змінить Романа Безсмертного на чолі партії після призначення Віктора Балоги змінилася на питання – хто ж очолить фракцію. Сьогодні це питання вирішилося дещо неочікуваним вибором.
Очільником партії став В’ячеслав Кириленко. Кириленко, попри свій молодий вік, у політиці давно. Він очолював Молодий Рух, потім був одним із помаранчевих командирів Майдану, віце-премє’ром з гуманітарних питань в уряді Єханурова, тепер депутат фракції “Наша Україна”.

Вибір молодого Кириленка називають черговим етапом кадрового оновлення партії. Не випадково вибори лідера фракції відбувалися у приміщенні секретаріату президента, очільник якого Віктор Балога є головою політради партії “Наша Україна”.

Оновлення керівництва помаранчевої партії почалося після з’їзду партії, де Президент Ющенко різко висловився на адресу бізнесового центру – Петра Порошенка, миколи Мартиненка, Давида Жванії, до яких тяжів тодішній лідер партії Роман Безсмертний.

Однак політологи кажуть, що оновлення керінвицтва було необхідне для того, аби взагалі зберегти “Нашу Україну” як частину українського політикуму. Адже якщо у 2002 році рейтинг партії складав понад 20 %, то 2006 – лише 14 %. Після політичної кризи та періоду визначення партії між опозицією та союзом з Партією регіонів рейтинг постійно знижувався. Тепер від нового керівництва очікують принципово нових підходів до питання партійного будівцництва.

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG