Спеціальні потреби

Гра “Армія Америки” завойовує нових прихильників


Нещодавно американські солдати, які служать в Іраку та Афганістані, мали нагоду взяти участь у не звичній для них місії. Віднедавна Армія США почала рекламувати створену ними ще 2002-го року комп’ютерну гру “Армія Америки”. Військові стверджують, що з часу її появи, вони мали більше 7,5 мільйона користувачів. Гра поєднує елементи розваги і дипломатії, а також сприяє кампанії вербування.

Найновіша версія називається “Армія Америки: Реальні герої”. Комп’ютерна гра перекидає з тренінгу на поле бою – ставлячи перед гравцем тактичні завдання. У місіях беруть участь восьмеро солдатів, цифрові двійники реальних військових, відзначених за героїзм в Іраку та Афганістані.

Серед героїв – сержант Томі Ріман. Ще недавно він грав у комп’ютерні ігри. А тепер він один із головних персонажів.

Сержант армії США Томі Ріман пригадує: “У дитинстві я багато грався солдатиками, зокрема “рядовим Джо”. Виростав на комп’ютерних іграх “Nintendo”, “Супер Nintendo”, відтак з’явилися приставки. Отож для мене бути героєм комп’ютерної гри – щось надзвичайне”.

Сержант Рімен отримав у нагороду “Срібну зірку” за укриття колег у безпечному місці після засідки у передмісті Багдада.

Виробничі витрати на створення комп’ютерної гри обійшлися Армії США у шість – вісім мільйонів доларів.

Ріман каже: “Ми просто хочемо поінформувати людей про нашу роботу. Ми не змушуємо людей записуватися на службу, а лише показуємо їм те, що пропонує армія”.

Більшість користувачів цієї комп’ютерної гри – хлопці віком від 16 до 18 років. В армії вважають, що “реальні герої” надихнуть підлітків ознайомитися із життям понад 450 тисяч чоловіків та жінок, які служать в армії США.

XS
SM
MD
LG