Спеціальні потреби

Представник КНДР зустрівся із посланником США


Посередник від Північної Кореї на переговорах щодо ядерної програми цієї країни Кім Кі Кван говорить, що він побачив позитивні зміни у ставленні Вашингтона до Пхеньяну під час перемовин з його американським колегою у Берліні. Кім каже, що він був задоволений зустріччю з Кристофером Гиллом.

Північно-корейський дипломат сказав про це сьогодні у Пекіні, де зустрічався з представником від Південної Кореї Чу Юнґ Ву. Сьогоднішня зустріч Кіма та Чуна була останньою в серії дипломатичних нарад, спрямованих на відновлення шестисторонніх переговорів щодо атомної програми Пхеньяну.

Нагадаємо, що за останній тиждень американський посередник на переговорах Кристофер Гилл зустрівся зі своїми колегами з Південної Кореї, Японії та Китаю, щоб поінформувати про його зустрічі з північно-корейським дипломатом у Берліні. Дипломати припускають, що Пекін, який проводитиме переговори у себе вдома, може оголосити точну дату початку наступного раунду вже найближчими днями.

Міністр закордонних справ Японії сьогодні заявив, що наступний раунд переговорів буде недоцільним, якщо вони не будуть зосереджені безпосередньо на проблемі атомного роззброєння Північної Кореї.

XS
SM
MD
LG