Спеціальні потреби

Актуально

Нове обладнання отримали 18 дитячих лікарень

Кожен, хто у листопаді минулого року завітав до ресторану “Мак-Доналдс”, міг стати учасником незвичайної благодійної акції. Купивши сендвіч “Біг-Мак” чи заплативши за символічний подарунок з логотипом “М”, відвідувач тим самим вкладав гроші у закупівлю кардіологічного обладнання для дитячих лікарень.

Організатори акції “Всесвітній день допомоги дітям у “Мак-Доналдс” переконані, що захід, який пройшов у 57 ресторанах у 16 містах України був успішним. Генеральний директор компанії “Мак-Доналдс-Юкрейн” Ігор Ділов каже:

“Завдяки участі 211 тисяч відвідувачів і співробітників компанії було зібрано 500 тисяч гривень”.

Зібрані півмільйона передали Міжнародному благодійному фонду “Україна 3000”, який купив за ці гроші кардіологічне обладнання для 18 лікарень у всіх регіонах України. Як розповідає голова наглядової ради фонду Катерина Ющенко, спочатку розраховували обладнати 13 лікарень, але зрештою вдалося зібрати значно більшу суму і придбати 18 діагностичних комплексів:

“Це свідчить про те, що благодійні акції та проекти, організовані професійно, системно та прозоро, мають великий успіх в Україні”.

Як повідомила пані Ющенко, 26 січня дитячі кардіологи отримали подароване обладнання і сьогодні воно вже працює в кабінетах функціональної діагностики, палатах інтенсивної терапії та реанімації, у приймальних відділеннях дитячих лікарень.

Головний кардіолог МОЗ України Юрій Сіренко визнає, що майже у всіх лікарнях існує дефіцит сучасного кардіологічного обладнання. Благодійні акції на зразок цієї – спосіб вирішити проблему.

“Це зразок того, як, трішки відірвавши від себе, вся громада може зробити дуже добру і серйозну справу”, – зазначає головний кардіолог.

Акція стала поштовхом для розвитку дитячої кардіології в Україні, – вважає директор програми фонду “Від лікарні до лікарні” Віра Павлюк. Як вона повідомила, на початку лютого заплановано провести відеоконференцію “Київ – Філадельфія” між українськими та американськими лікарями, які спеціалізуються у галузі дитячої кардіології. Директор програми також пообіцяла, що спільна з “Мак-Доналдс” благодійна акція, яку фонд “Україна 3000” проводить уже вдруге, не буде останньою.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG