Спеціальні потреби

Актуально

Пакистан не підтримує бойовиків Талібану

Президент Пакистану Первез Мушарраф вперше визнав, що прикордонні війська його країни, можливо, дозволяли бойовикам Талібану та Аль-Кайди здійснювати ракетний обстріл території Афганістану.

Виступаючи сьогодні перед журналістами, генерал Мушарраф сказав, що були випадки, коли його прикордонники свідомо ''закривали очі'' на дії бойовиків. Втім, він категорично заперечив твердження, що розвідувальні сили Пакистану і армія допомагають повстанцям Талібану в Афганістані. Мушарраф також сказав, що безпека вздовж кордону є спільною відповідальністю не лише Пакистану та Афганістану, але й Сполучених Штатів, а також військ НАТО.

Представники Афганістану та НАТО неодноразово звинувачували Пакистан у небажанні робити достатньо для того, щоб зупинити перехід бойовиків через кордон на афганську територію, де в минулому році від нападів талібів загинуло чотири тисячі людей.

Сьогодні ж Президент Мушарpаф заявив, що уряд вирішив звести стіну довжиною 35 кілометрів на північно-західному кордоні його країни. Пакистан також мав намір закласти міни вздовж деяких частин кордону, з чим Афганістан вкрай не погоджується. Президент Мушарраф каже, що не почне втілювати у життя цей план, поки проти нього виступає міжнародна спільнота.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG