Спеціальні потреби

Актуально

Переговори лідерів палестинських угруповань

На Близькому Сході лідери палестинських угруповань Фатх і Гамас проводять переговори, намагаючись припинити смертельні сутички і сформувати уряд національної єдиності. Зустріч відбувається у Саудівській Аравії.

Перед початком переговорів у місті Мекка, палестинський Президент Махмуд Аббас з партії Фатх сказав, що його делегація має рішучий намір укласти угоду. Подібні заяви зробили також політичний лідер Гамасу у вигнанні Халед Машаал та палестинський Прем'єр Ізмаїл Ганія.

Король Саудівської Аравії Абдулла запросив представників обох сторін на зустріч після того, як угруповання кілька разів не змогли дотримуватися укладеної угоди про припинення бойових дій. Загалом з грудня в міжфракційній боротьбі було убито більше 90 палестинців.

Коментуючи переговори, ізраїльські лідери кажуть, що будь-який новий палестинський уряд повинен визнати державу Ізраїль і відмовитися від насильства, якщо він хоче отримати міжнародне визнання.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG