Спеціальні потреби

Актуально

Створено систему пошуку зниклих дітей

За даними Міністерства юстиції США, щороку у Сполучених Штатах зникає близько 800 тисяч дітей та підлітків. Більшість із них знаходять, однак доля багатьох назавжди залишається невідомою.

Американські правоохоронці розробили спеціальну систему повідомлень про дітей, які зникли. Цю систему назвали на честь дівчинки Ембер Гагермен, викраденої і вбитої 1996-го року у штаті Техас. 2002-го року система стала загальнонаціональною. За її допомогою вже знайдено понад 230 дітей.

Ембер Гегерман була викрадена під час прогулянки на велосипеді та жорстоко вбита у містечку Арлінгтон. Ця трагедія потрясла увесь штат. Загальнонаціональною систему повідомлень Ембер зробив Президент Буш.

Коли зникає дитина віком до 18-ти років, місцеві радіостанції передають спеціальні повідомлення. Роберт Говер працює у Національному Центрі зниклих та експлуатованих дітей:

“Тепер ми використовуємо Інтернет, радіо, телебачення, послуги Міністерства транспорту. Ми вивішуємо повідомлення на дорожніх знаках, на лотерейних машинах, відсилаємо попередження водіям транспортних компаній. Використовуємо всі доступні способи і нові технології, щоб поширити інформацію”.

Наразі свої попередження система Амбер розміщує і на популярному сайті MySpace.com. Як тільки таке повідомлення надходить, інформацію надсилають кожному користувачу сторінки, який проживає за тим же поштовим індексом, що і зникла дитина. Це нововведення насправді грає ключову роль у пошуку зниклих дітей. Адже що більше людей отримує повідомлення, то більше шансів отримати якусь інфориацію.

Національний центр зниклих та експлуатованих дітей допомагав правоохоронцям у справах зниклих дітей ще задовго до появи нової системи. Місія заснованого 1984-го року центру – запобігання викраденням та сексуальній експлуатації дітей, а також допомога у їх пошуках.

Говер каже, що дітей викрадають з різних причин: “Ми маємо справу з різними випадкам: викрадення як родичами, так і чужими людьми. Інколи це стається, коли під час родинної суперечки один із батьків забирає дитину, часом, коли подружжя судиться за опікунські права. У багатьох випадках злочинці це роблять для сексуальної експлуатації дітей. Одним словом, мотиви можуть бути різними”.

Пошукова робота центру може поширитись на всі куточки світу. З дня свого заснування Національний центр допоміг поліції знайти понад 100 тисяч дітей. А система Амбер крім того, поширює інформацію серед населення про масштаби проблеми зниклих дітей.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG