Спеціальні потреби

Діяльність людей зумовлює глобальне потепління


Виновку про те, що глобальне потепління є серйозною загрозою для людства дійшли автори оприлюдненого нещодавно звіту ООН. Щоб зарадити цій проблемі, Конгрес США переглядає старі нормативи і впроваджує нові. Президент Буш домагається застосування нових технологій. Підприємства знаходять нові, екологічно ефективніші підходи до виробництва. А що робити окремим членам суспільства?

Більшість науковців світу дійшли висновку, що наша планета нагрівається через діяльність людей. Вони погоджуються, що викиди в атмосферу двоокису вуглецю слід скоротити якомога скоріше.

Науковці радять менше їздити особистим транспортом, а більше – громадським. Радять також ощадити електроенергію, ремонтувати крани, що протікають, відчиняти зашторені вікна вдома і на роботі. Переходити на ощадливіші електричні лампочки, подбати про кращу ізоляцію свого помешкання. Можливо спочатку на це підуть великі витрати, зате в перспективі це заощадить кошти і збереже довкілля.

В Америці відбувається бум так званого “зеленого будівництва”. Нові будинки утеплені так, що споживатимуть на 30% менше енергії, ніж звичайні. Але попри все це, виробництво електроенергії та вихлопи автомобілів залишаються головними джерелами спричинення парникового ефекту. Тому багато людей вважає, що без рішучих заходів уряду мало що зміниться.

Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG