Спеціальні потреби

Актуально

Уряд Кіпру зруйнує стіну в центрі столиці

Уряд Республіки Кіпр почав руйнувати бетонну стіну вздовж Зеленої Лінії, яка 32 роки відділяла турецьких та грецьких жителів столиці країни, міста Нікосія.

Речник уряду говорить, що цей крок є актом доброї волі, але новий перехід буде закритий до того часу, поки турецькі війська не будуть виведені з цієї території. Туреччина наразі ще не прокоментувала цієї заяви. Вздовж Зеленої Лінії вже функціонують кілька інших переходів.

П'ятиметрову бетонну стіну на вулиці Ледра почали розбирати учора вранці. Це здивувало багатьох мешканців району, адже про подібні наміри влада країни заздалегідь не повідомляла. Вулицю Ледра, розташовану в самому центрі головного комерційного району Нікосії, завжди розцінювали як символ розділення Кіпру.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG