Спеціальні потреби

Буш мав зустріч з iракським вiце-президентом


Президент США Джордж Буш прийняв у Білому домі вiце-президента Iраку Адiла Абд аль-Магдi, з яким оговорив свої плани щодо дислокації в Iраку додаткових 20 тисяч американських солдатiв, завданням яких, як сказав американський лiдер, буде сприяти процесам національного примирення в Iраку.

Як зазначив Буш у розмовi з аль-Магдi, "головна мета нарощування сил в Iраку - дати таким лiдерам, як Ви, можливість взятися за важку справу національного примирення". Президент США при цьому подякував гостю за поступ, який уже зроблено у цьому напрямку.

Аль-Магдi, у свою чергу, висловив вдячність Бушу за підтримку іракського уряду та запевнив його, що план для покращення безпеки в Багдаді вже втілюється. "Ми ще не досягнули кiнцевої мети, але ми рухаємося вперед швидшими темпами, нiж передбачалося".

Мiж тим в Конгресi США продовжуються дебати в справi доцільності планiв Буша надiслати до Iраку додаткову кiлькiсть солдатiв. Згiдно з опитуванням, проведеним CNN, майже 60% американцiв проти такої ініціативи, i понад 60% взагалi вважає, що Америка програє вiйну в Iраку.

XS
SM
MD
LG