Спеціальні потреби

Актуально

Огризко став заручником політичного протистояння

Верховна Рада сьогодні знову не проголосувала за призначення Володимира Огризка міністром іноземних справ. Голоси за нього віддали лише дві опозиційні фракції. Сам він каже, що став заручником політичного протистояння.

Домовленості між Президентом та Антикризовою коаліцією поки що залишаються словами. Володимир Огризко так і залишається виконувачем обов’язків міністра закордонних справ, оскільки Антикризова коаліція категорично проти його кандидатури.

Як каже регіонал Василь Кисельов, категорично проти виступили комуністи, використавши своє право вето відповідно до коаліційної угоди. Спікер Олександр Мороз відразу заявив – потреби ще раз слухати кандидата немає потреби, однак Володимир Огризко таки взяв слово, аби заявити – він чудово розуміє, що став заручником політичного протистояння.

Чи подасть Президент знову кандидатуру Огризка на затвердження Ради невідомо, але очевидно, що політична криза в країні лише посилюватиметься. Антикризовики кажуть про те, що незабаром отримають контроль над голосами трьохсот депутатів, а це означатиме нівелювання впливу президента на парламент.

Більше того, Антикризова коаліція має всі шанси поповнитися президнетськими штиками. Сьогодні було оголошено про перехід до уряду Анатолія Кінаха, який очолює Союз промисловців та підприємців. Його посаду ще навтіь не придумали, але Янукович каже про те, що Кінах буде його першим заступником з питань реформ.

Анатолій Кінах свого часу активно працював з Леонідом Кучмою, однак в період Помаранчевої революції перейшов на бік Ющенка. Він пройшов у парламент разом з однопартійцями як складова блоку “Наша Україна”. Тепер, не виключено, що партійна група промисловців та підприємців приєднається до Антикризової коаліції.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG