Спеціальні потреби

Актуально

Тейлор: Криза в Україні не послабить стосунків із США

Політична нестабільність і тривала криза в Україні негативно впливає на її імідж, як надійного партнера. Європейська спільнота закликає до мирного розв’язання конфлікту, а США сподіваються, що після завершення кризи співпраця між двома державами не послабиться. Коментуючи останні події, такі переконання висловив посол США в Україні Вільям Тейлор.

Відповідаючи на запитання, яку роль у розв’язанні кризи можуть відіграти Сполучені Штати посол Тейлор сказав:

“Роль Сполучених Штатів – уважно спостерігати за перебігом подій і закликати всіх причетних до цієї суперечки сторін втримувати нагляд за своїми прихильниками. США також закликають українських політиків діяти в мирний спосіб, згідно з положеннями Конституції України та з демократичними принципами і розв’язати цю проблему шляхом переговорів”.

Відповідаючи на запитання, чи можна провести паралелі між Помаранчевою революцією і теперішніми подіями, посол Тейлор зазначив:

“На мій погляд, Помаранчева революція засвідчила про провідну роль України в демократичному світі і про право українського народу вирішувати свою долю. Незважаючи на політику Помаранчевої революції, її дух спонукав людей в країні вийти на вулиці, щоб вимагати демократичних змін. Цей дух революції також посприяв свободі преси і активнішій політичній діяльності різних неурядових організацій. Це і є великими досягненнями Помаранчевої революції”.

Вільям Тейлор зазначив, що Сполучені Штати зацікавлені в існуванні демократичної та європейської України, і тому навіть рішення Конституційного Суду не може змінити цього ставлення:

“Відносини між Україною і Сполученими Штатами глибокі і основані на спільних інтересах і стратегічному партнерстві. Всі ці принципи залишатимуться в силі, не зважаючи на будь-яке рішення Конституційного Суду”.

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG