Спеціальні потреби

Актуально

Буш шукатиме компромісу щодо фінансування війни

Президент США Джордж Буш заявив, що шукатиме компромісу з Конгресом у питанні фінансування війни. Нагадаємо, що президент наклав вето на законопроект, що пов'язує фінансування солдатів з конкретною датою їх виведення з Іраку.

Президент Буш повідомив про те, що голова апарату співробітників Білого дому Джошуа Болтон вестиме переговори із законодавцями, які погодилися профінасувати військові операції до кінця липня, але за певних умов.

Конгрес, наприклад, вимагає, аби президент звітував перед законодавцями про поступ на політичному і військовому фронтах в Іраку. За день до цього президент мав зустріч із республіканцями, які заявили, що війна в Іраку шкодить іміджу партії у підготовці до президентських виборів наступного року.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG