Спеціальні потреби

Актуально

Великобританія буде союзником США у війні з тероризмом

Прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер переконаний, що навіть після його відставки Лондон залишиться вірним союзником Сполучених Штатів у боротьбі з тероризмом.

Про це Блер заявив у Вашингтоні під час зустрічі із Президентом Бушем, де стійко захищав роль Лондона у розв'язаній США іракській кампанії. Крім того обидва лідери провели відеоконференцію зі своїми командирами і послами в Іраку, а також обговорили ситуацію в Афганістані та секторі Газа.

Джордж Буш також заявив, що чимало часу вони присвятили обговоренню кліматичних змін і триваючому насильству у Дарфурі. Це останній візит Блера до американської столиці, як глави уряду. Блер залишає свою посаду 27 червня.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG